Mapa

Infrastruktura v okresech


Dálnice  - na 100 km2

Dálnice - celkem km na 100 km2
Název NUTS20012002200320042005200620072008200920102011
Plzeňský1,181,181,181,351,401,461,441,441,441,441,44
Domažlice0,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,00
Klatovy0,000,000,000,000,000,000,000,000,000,000,00
Plzeň-jih0,000,000,000,651,121,390,910,810,810,810,81
Plzeň-město0,000,000,002,912,913,634,214,594,594,594,59
Plzeň-sever1,361,361,371,451,451,451,481,481,481,481,48
Rokycany4,524,524,524,524,524,524,524,524,524,524,52
Tachov3,263,263,263,263,263,263,263,263,263,263,26

Silnice I. třídy  - na 100 km2

Silnice 1.třídy - celkem km na 100 km2
Název NUTS20012002200320042005200620072008200920102011
Plzeňský5,405,385,385,445,445,545,545,565,565,575,62
Domažlice5,885,885,885,885,885,885,965,965,965,965,96
Klatovy5,415,415,415,415,415,415,245,245,245,245,24
Plzeň-jih8,438,438,468,558,558,838,388,388,388,388,38
Plzeň-město32,8732,8629,7831,9731,9734,8724,8624,8624,8625,2524,48
Plzeň-sever6,206,126,166,166,246,246,226,226,226,226,45
Rokycany0,170,170,170,170,170,170,170,170,170,170,17
Tachov1,601,601,601,601,601,601,601,671,671,671,81

Silnice II. třídy  - na 100 km2

Silnice 2.třídy - celkem km na 100 km2
Název NUTS20012002200320042005200620072008200920102011
Plzeňský19,9819,9819,9719,9719,9719,9719,9720,0019,8719,8419,84
Domažlice17,7217,7217,7217,7217,7217,7217,9817,9817,9817,9817,98
Klatovy18,5118,5118,5118,5118,5118,4618,3018,3018,2518,2518,25
Plzeň-jih20,9320,9321,0121,0121,0021,0121,1121,1121,2121,2121,21
Plzeň-město16,8416,8315,2615,2615,2616,7120,6621,4221,4220,6620,66
Plzeň-sever21,0921,0921,2321,1621,1621,1620,6720,6720,6720,6720,67
Rokycany24,1724,1724,1724,1724,1724,1724,1724,1724,1724,1724,17
Tachov20,6720,6720,6720,6720,6720,6720,6720,6719,8819,8819,88

Silnice III. třídy  - na 100 km2

Silnice 3.třídy - celkem km na 100 km2
Název NUTS20012002200320042005200620072008200920102011
Plzeňský40,8540,8540,8740,9340,9140,8840,8840,8440,9740,9940,99
Domažlice43,4243,4243,4243,4243,4243,5043,0842,9943,0843,0843,08
Klatovy34,2934,2934,2934,2934,2934,2934,6934,6434,5934,6434,64
Plzeň-jih50,3850,3850,1950,4750,4750,1949,2949,2949,2949,2949,30
Plzeň-město35,2735,2739,9540,6839,9640,6844,7544,7644,7545,1445,14
Plzeň-sever40,9640,9640,7140,7140,7140,7141,0341,0441,0441,0441,03
Rokycany55,8255,8255,8255,8255,8155,8155,8155,8155,8155,6455,63
Tachov34,7534,7434,7434,7434,7434,7534,7434,6035,3335,3335,33


Odkazy
Kontakt
Centrum pro regionální rozvoj ČR
Vinohradská 46
120 00 Praha 2
tel: +420 221 580 201
fax: +420 221 580 284
e-mail: risy@crr.cz