Vítáme Vás na stránkách Regionálního informačního servisu (RIS), který spravuje Centrum pro regionální rozvoj České republiky.

Na našich stránkách naleznete informace z oblasti krajů, okresů, obcí s rozšířenou působností i obcí. Systém je zaměřen zejména na hospodářské, sociální a životní prostředí, administrativní členění, veřejnou správu i samosprávu, dotace apod.

Projekty EU

Kompletní databáze a aktuální podrobnosti o zrealizovaných a právě probíhajících projektech. V databázi je 80 908 projektů ze všech operačních programů současného i obou minulých programových období.

Použijte náš vyhledávač

Mapový server Centrum start.risy.cz

Seznam dotačních programů a titulů

Hledáte aktuální informace z oblasti dotačních programů a titulů v jednotném zpracování včetně kontaktů podle krajů, ve kterých jsou právě vypsány? Podrobné informace s aktuálním počtem dotačních programů a titulů, naleznete v následující tabulce.
Datum aktualizace: 30.11.2015

Středočeský kraj 3
  • ESFČR OPLZZ Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců
  • Středočeský kraj Poskytování účelových dotací a darů z rozpočtu Středočeského kraje ze Středočeského Fondu hejtmana a zmírnění následků živelních katastrof
  • Středočeský Povodňový fond pro rok 2015 Odstraňování povodňových škod na obecním majetku
Jihočeský kraj3
Plzeňský kraj3
Karlovarský kraj12
Ústecký kraj6
Liberecký kraj5
Královéhradecký kraj31
Pardubický kraj16
Kraj Vysočina6
Jihomoravský kraj4
Olomoucký kraj7
Zlínský kraj2
Moravskoslezský kraj11

Krajské RIS

Pokračujte výběrem kraje

* Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Liberecký kraj Praha Ústecký kraj Jihočeský kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj Kraj Vysočina Středočeský kraj Královéhradecký kraj

Novinky

25.9.2015

Zpřístupnění dalších unikátních dat - financování z peněz EU v jednotlivých obcích

V našem speciálně upraveném rozhraní Mapový server – MOBILE jsme pro vás připravili další nový segment - Projekty EU. Použijte přímo v terénu svá mobilní zařízení při vyhledávání informací a jejich zobrazení v mapě. Lokalizace vašeho zařízení vám umožní najít informace o investování do území prostřednictvím projektů spolufinancovaných Evropskou unií. Porovnejte objem finančních prostředků, připadajících na 1 obyvatele obce či městské části za různé obce. Podrobnější informace o jednotlivých projektech najdete prolinkem přímo zde v RIS.
23.9.2015

Vesnice roku 2015 - výsledky soutěže

V našem vyhledávači Vesnice roku, kde můžete najít kompletní historii vítězů této soutěže od r. 1995, byly uveřejněny čerstvé výsledky letošního celostátního kola. Ty se objevují zároveň i na speciálních kartách jednotlivých oceněných obcí. První místo obsadila obec Krásná na Chebsku, druhé Vysočina na Chrudimsku a třetí místo patří obci Černotín v okrese Přerov. Vítězům srdečně gratulujeme.