Vítáme Vás na stránkách Regionálního informačního servisu (RIS), který spravuje Centrum pro regionální rozvoj ČR.

Na našich stránkách naleznete informace z oblasti krajů, okresů, obcí s rozšířenou působností i obcí. Systém je zaměřen zejména na hospodářské, sociální a životní prostředí, administrativní členění, veřejnou správu i samosprávu, dotace apod.

Projekty EU

Kompletní databáze a aktuální podrobnosti o zrealizovaných a právě probíhajících projektech. V databázi je 64 132 projektů ze všech operačních programů současného i obou minulých programových období.

Použijte náš vyhledávač

Mapový server CRR ČR start.risy.cz

Seznam dotačních programů a titulů

Hledáte aktuální informace z oblasti dotačních programů a titulů v jednotném zpracování včetně kontaktů podle krajů, ve kterých jsou právě vypsány? Podrobné informace s aktuálním počtem dotačních programů a titulů, naleznete v následující tabulce.
Datum aktualizace: 2.11.2014

Středočeský kraj 2
  • Středočeský Fond hejtmana a zmírnění následků živelních katastrof Podpora hejtmana
  • Středočeský Fond hejtmana a zmírnění následků živelních katastrof Zmírnění následků živelních katastrof
Jihočeský kraj5
Plzeňský kraj4
Karlovarský kraj8
Ústecký kraj2
Liberecký kraj2
Královéhradecký kraj2
Pardubický kraj13
Kraj Vysočina2
Jihomoravský kraj4
Olomoucký kraj4
Zlínský kraj3
Moravskoslezský kraj5

Krajské RIS

Pokračujte výběrem kraje

* Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Liberecký kraj Praha Ústecký kraj Jihočeský kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj Kraj Vysočina Středočeský kraj Královéhradecký kraj

Novinky

14.11.2014

Pomozte nám aktivním přístupem rychle uveřejnit změny v obecních zastupitelstvech

V mnoha obcích naší země se po komunálních volbách změnilo nejen složení obecního zastupitelstva, ale i samotný starosta nebo jeho zástupce. Prosíme, oznamte nám na mailovou adresu risy@crr.cz název vaší obce, okres a jména nových představitelů (starosta a místostarosta), včetně jejich pracovních kontaktů. Vaše informace uveřejníme však pouze v případě, že nahlášené změny jsou již uvedeny i na oficiálních stránkách dané obce.
I vaším přispěním získá systém RIS rychle cenné údaje, tolik potřebné pro uživatele systému z řad odborníků i laické veřejnosti. Pomoc vítáme a předem za ni děkujeme.
6.11.2014

Aktualizace databáze místních akčních skupin

Databáze místních akčních skupin (MAS) byla nedávno zaktualizována. Tříděné podle jejich sídla je najdete v jednotlivých krajských RIS v sekcích věnovaných regionálním informacím.
6.11.2014

Aktualizace databáze informačních center

Databáze turistických informačních center byla v minulých dnech aktualizována. Informační centra na území hlavního města Prahy jsou zařazena do sekce Středočeského kraje. Podle svého sídla je najdete tříděná v jednotlivých krajských RIS v sekcích věnovaných regionálním informacím, např. Jihočeský kraj.
6.11.2014

Aktualizace databáze nevládních neziskových organizací

Na základě nově sebraných dat byla v minulých dnech aktualizována databáze nevládních neziskových organizací (NNO) včetně geolokalizace jejich sídel. Data najdete v každém krajském RIS v části Regionální informace nebo kompletní databázi ve speciálním vyhledávači.
6.11.2014

Aktualizace databáze mikroregionů

Databáze mikroregionů byla v minulých dnech zaktualizována. Podle jejich sídla je najdete tříděné v jednotlivých krajských RIS v sekcích věnovaných regionálním informacím. Kompletní databázi najdete ve speciálním vyhledávači.
6.11.2014

Aktualizace databáze euroregionů

Databáze euroregionů byla v nedávné době aktualizována. Podle jejich sídla je najdete tříděné v jednotlivých krajských RIS v sekcích věnovaných regionálním informacím.
22.9.2014

Vesnice roku 2014

V našem vyhledávači Vesnice roku, kde můžete najít kompletní historii vítězů této soutěže od r. 1995, byly uveřejněny čerstvé výsledky letošního celostátního kola. Ty se objevují zároveň i na speciálních kartách jednotlivých oceněných obcí. První místo obsadila obec Kateřinice na Vsetínsku, druhé Ořechov na Žďársku a třetí místo patří obci Nová Hradečná v okrese Olomouc. Vítězům srdečně gratulujeme.