Vítáme Vás na stránkách Regionálního informačního servisu (RIS), který spravuje Centrum pro regionální rozvoj ČR.

Na našich stránkách naleznete informace z oblasti krajů, okresů, obcí s rozšířenou působností i obcí. Systém je zaměřen zejména na hospodářské, sociální a životní prostředí, administrativní členění, veřejnou správu i samosprávu, dotace apod.

Projekty EU

Kompletní databáze a aktuální podrobnosti o zrealizovaných a právě probíhajících projektech. V databázi je 71 550 projektů ze všech operačních programů současného i obou minulých programových období.

Použijte náš vyhledávač

Mapový server CRR ČR start.risy.cz

Seznam dotačních programů a titulů

Hledáte aktuální informace z oblasti dotačních programů a titulů v jednotném zpracování včetně kontaktů podle krajů, ve kterých jsou právě vypsány? Podrobné informace s aktuálním počtem dotačních programů a titulů, naleznete v následující tabulce.
Datum aktualizace: 22.2.2015

Středočeský kraj 1
  • ESFČR OPLZZ Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců
Jihočeský kraj20
Plzeňský kraj24
Karlovarský kraj4
Ústecký kraj5
Liberecký kraj8
Královéhradecký kraj6
Pardubický kraj7
Kraj Vysočina24
Jihomoravský kraj30
Olomoucký kraj9
Zlínský kraj3
Moravskoslezský kraj3

Krajské RIS

Pokračujte výběrem kraje

* Zlínský kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Jihomoravský kraj Pardubický kraj Liberecký kraj Praha Ústecký kraj Jihočeský kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj Kraj Vysočina Středočeský kraj Královéhradecký kraj

Novinky

18.12.2014

Mapový server nově i ve vašich mobilních zařízeních

Připravili jsme pro vás speciálně upravené rozhraní Mapové serveru CRR s přímým napojením na databáze RIS se zajímavými daty, tzv. Mapový server – MOBILE. Použijte přímo v terénu svá mobilní zařízení při vyhledávání informací a jejich zobrazení v mapě.
Výskyt zájmových bodů je určen vzdáleností, kterou můžete libovolně změnit v Nastavení. K vaší aktuální pozici nebo libovolně zvolenému místu v ČR naleznete zajímavé informace o obcích nebo formou pasportů zpracované důležité informace o rozvojových plochách, průmyslových zónách či brownfieldech.  Výpis nejbližších turistických informačních center s jejich otevírací dobou a kontakty se jistě bude hodit širokému okruhu uživatelů.
1.12.2014

Pomozte svým aktivním přístupem zaktualizovat nově zvolené zastupitele

V mnoha obcích naší země se po komunálních volbách změnilo nejen složení obecního zastupitelstva, ale i samotný starosta nebo jeho zástupce. Prosíme, oznamte nám na mailovou adresu risy@crr.cz název vaší obce, okres a jména nových představitelů (starosta a místostarosta), včetně jejich pracovních kontaktů. Vaše informace uveřejníme však pouze v případě, že nahlášené změny jsou již uvedeny i na oficiálních stránkách dané obce.
I vaším přispěním získá systém RIS rychle cenné údaje, tolik potřebné pro uživatele systému z řad odborníků i laické veřejnosti. Pomoc vítáme a předem za ni děkujeme.
1.12.2014

Aktualizace databáze matričních úřadů

Databáze všech  pracovišť matričních úřadů v České republice byla v poslední době zaktualizována a implementována do vyhledávače administrativních institucí a dále do jednotlivých krajských RIS v sekcích věnovaných veřejné správě, např. Středočeský kraj.